Potěšte své blízké

Poukaz na masáž dle vlastního výběru potěší všechny, kdo o sebe rádi pečují. Vám navíc odpadá starost s výběrem masáže, nebo místa, kde se masáž uskuteční. Naše poukazy lze využít ve všech třech našich provozovnách v Karlíně, na Vinohradech i u Anděla.
Můžete vybrat některý z námi již připravených poukazů, nebo Vám vytvoříme poukaz s Vašim vlastním obrázkem a věnováním
Dárkové poukazy objednávejte telefonicky nebo e-mailem.
Poukazy lze po dohodě vyzvednout na provozovně, nebo Vám je pošleme formou PDF.
tel: 734 222 400masazevinohrady@gmail.com
Další varianty poukazů

Ajurvédská masáž

Dokonalý dvouhodinový relax a nevšední zážitek v jednom. Celotělová olejová masáž, která Vás přiměje zapomenout na práci a starosti všedních dnů. Obdarovat někoho touto masáží znamená, že Vám na něm skutečně záleží.

Lávové kameny

Masáž lávovými kameny patří zejména v chladných podzimních a zimních měsících k těm nejoblíbenějším. Chcete-li darovat dárek který zahřeje nejen u srdce, darujte svým blízkým poukaz na masáž lávovými kameny.

Indická masáž hlavy

Koncentrovaný relax a exotika. Při masáži hlavy můžeme použít spousty oleje, který vyživý pokožku, nebo ji můžeme provádět nasucho. Obojí je úžasný zážitek, který potěší všechny, kdo hlavu nedokáží vypnout.

Kredit na masáže

Pokud nedokážete vybrat z naší nabídky nic, čím byste si byli 100% jistí, můžete darot kredit na masáže v libovolné výši. Vytvoříme Vám poukaz na Vámi zvolenou částku.
Ceny poukazů se řídí platným ceníkem.
Ceník
Na poukaz na "masáž dle vlastního výběru" nelze čerpat hloubkové masáže, případně je účtován doplatek 200,- Kč za každých 30 minut hloubkové masáže.
Platnost poukazů je 12 měsíců od data zakoupení. Za zakoupené poukazy peníze nevracíme, nemůžete-li poukaz z nějakého důvodu využít, věnujte ho někomu jinému. Poukazy jsou přenosné.
Přijímáme bezhotovostní platby.
Akceptujeme také benefitní karty a dárkové šeky
Sodexo, Edenred a Benefit plus.
Můžete u nás čerpat prostředky z fondu
FKSP.

Masáže Vinohrady provozuje The Body Experts s.r.o.

Nestátní zdravotnické zařízení v oboru fyzioterapie a zdravotních masáží. Více o našich službách se dozvíte z odkazu níže.