Potěšte své blízké

Poukaz na masáž dle vlastního výběru potěší všechny, kdo o sebe rádi pečují. Naše poukazy jsou univerzální a můžete je uplatnit ve všech třech našich studiích. Obdarovaný si tedy může vybrat nejen masáž, ale i místo, které mu vyhovuje nejlépe.
Další varianty poukazů

Ajurvédská masáž

Dokonalý dvouhodinový relax a nevšední zážitek v jednom. Celotělová olejová masáž, která Vás přiměje zapomenout na práci a starosti všedních dnů. Obdarovat někoho touto masáží znamená, že Vám na něm skutečně záleží.

Lávové kameny

Masáž lávovými kameny patří zejména v chladných podzimních a zimních měsících k těm nejoblíbenějším. Chcete-li darovat dárek který zahřeje nejen u srdce, darujte svým blízkým poukaz na masáž lávovými kameny.

Indická masáž hlavy

Koncentrovaný relax a exotika. Při masáži hlavy můžeme použít spousty oleje, který vyživý pokožku, nebo ji můžeme provádět nasucho. Obojí je úžasný zážitek, který potěší všechny, kdo hlavu nedokáží vypnout.

Kredit na masáže

Pokud nedokážete vybrat z naší nabídky nic, čím byste si byli 100% jistí, můžete darot kredit na masáže v libovolné výši. Vytvoříme Vám poukaz na Vámi zvolenou částku.
Ceny poukazů se řídí platným ceníkem.
Ceník
Můžete vybrat některý z námi již připravených poukazů, nebo Vám vytvoříme poukaz s Vašim vlastním obrázkem a věnováním
Dárkové poukazy objednávejte telefonicky nebo e-mailem.
Poukazy lze po dohodě vyzvednout na provozovně, nebo Vám je pošleme formou PDF.

Jsme součástí týmu Body Experts

Jsme experti na tělo - maséři, fyzioterapeuti, trenéři. Provozujeme několik studií v Praze a společně Vám nabízíme špičkové služby v oblasti péče o tělo a osobího tréninku. Více o našich službách se dozvíte v odkazu níže. 
O NÁS
KDO JSME
NÁŠ TÝMDOMŮ